שתלי בייקון

ניווט מהיר

במקרים של חסר בשן או שיניים בחלל הפה נוצר צורך לבצע השלמה באמצעות שתל. שתלים מציעים מענה מתאים באמצעות קיבוע שן מלאכותית שנראית טבעית ככל האפשר, במקום השן החסרה. אך במקרים רבים קשה או בלתי אפשרי לקבע את השתל בגין חסר בעצם. כאשר אין שכבת עצם בגובה מספק קשה לקבע את השתל ולהפוך אותו לחלק יציב וקבוע בתוך הפה של המטופל. חסר בעצם עלול להיגרם בגין תורשה, בגין השתלות שלא הצליחו ובגין סיבות נוספות. במצב בו חסר בשכבת העצם ניתן לבצע טיפול כירורגי כדי להכין את העצם לביצוע השתל. אך יש גם פתרונות יעילים אחרים שמאפשרים לקבע שתל באופן יעיל גם במצבים מורכבים יותר. שתלי בייקון – שתל מתקדם שמביא פתרון גם למטופלים בעלי שכבת עצם נמוכה.

שתלי בייקון – מהי הייחודיות של השתלים?

שתלי בייקון מביאים עימם מגוון יתרונות נהדרים, מה שהופך אותם למועדפים ולרצויים על מטופלים רבים במצבים שונים. היתרון המובהק של שתלי בייקון הוא שניתן לקבע אותם גם עם שכבת עצם בגובה מינימלי, זאת באמצעות נעילה סיבובית או באמצעות הלחמה קרה. החיבור הייחודי של השתל מציע פתרון נהדר מבחינת יכולת החיבור. כמו כן יש לשתל יתרונות נוספים:

  • עמידות – שתלי בייקון נחשבים לשתלים עמידים שיכולים להחזיק מעמד לאורך זמן רב. כמובן שחשוב לשמור על היגיינת הפה כדי להגן על השתל ולמנוע נזקים.
  • חוסך הליכים מורכבים – במקרים רבים עשויים שתלי בייקון לחסוך טיפולים כירורגיים וזיהומים. מה שמאפשר לבצע השתלת שיניים בקלות ובתהליך מהיר ופשוט יותר.
  • עלויות – השתלות של שתלים מסוג בייקון הם פשוטים ביחס להשתלות אחרות, מה שמשליך גם על המחיר של ההשתלה.
  • אחוזי הצלחה – חשוב לדעת כי יש לשתלי בייקון אחוזי הצלחה גבוהים בדומה לכל שתל מסוג אחר. למעלה מתשעים אחוזי הצלחה!

החלמה לאחר השתלת שיניים

לאחר כל השתלת שיניים עובר המטופל החלמה שנמשכת מספר ימים, גם לאחר השתלת שתלי בייקון יעבור המטופל כשלושה ימים של החלמה. ביומיים הראשונים יהיה על המטופל לאכול מאכלים רכים וקרים. כמו כן הוא עתיד לחוש חוסר נוחות וגם כאב, אלו יחלפו בהדרגה עד להסתגלות וחזרה לשגרת החיים עם השן החדשה שהושתלה בפיו.

מקצועיות וניסיון לבריאות הפה שלכם

השתלות שיניים הם טיפול מורכב ומשמעותי, לכן חשוב מאוד לפנות אל רופא שיניים מקצועי שגם צבר מיומנות רבה ויכולות להתאים לכל מטופל את הטיפול הנכון לו. בבחירת רופא שיניים בי-ם חשוב לוודא כי הרופא מומלץ, שהוא צבר ניסיון רב ומטופלים מרוצים שממליצים על הטיפולים שהוא מעניק. רק כך אתם יכולים לעלות על מיטת הטיפולים בשלווה, לפתוח את הפה ולדעת כי הפה שלכם בידיים טובות. שאתם עומדים לעבור טיפול מקצועי ומותאם היטב, וכי אתם עתידים להיות מרוצים מהשתל לאורך זמן.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם: