אלו הם היתרונות השונים של קירות מסך

ניווט מהיר

עולם הבניה הוא עולם אשר מאז ותמיד היא נמצא בהתקדמות ובהתפתחות בלתי פוסקות. מאז ומתמיד, המטרה הייתה ועודנה נשארה זהה – לייצר טכנולוגיות חדשות שיסייעו לנו לבנות מבנים בצורה זולה יותר, פשוטה יותר, מתקדמת יותר, ובשנים האחרונות גם – סביבתית יותר. לא מעט טכנולוגיות ושיטות חדשות נוספו עם השנים לעולמות הבניה, אחד מהם זה קירות מסך. קיר מסך הוא מעין קיר נוסף לבית, קיר אשר לא נשען על השלד הפנימי של הבית, ולו יש מספר יתרונות שונים על המבנה עצמו. בשורות הקרובות, נגע ביתרונות השונים של קירות המסך, וכיוצא בזאת.

בתור התחלה – מה זה קיר מסך?

קיר מסך, הוא קיר חיצוני לשלד הבית, כלומר, מדובר על קיר אשר לא נושא על גביו את המשקל של התקרות ושל רצפת הבית. מדובר על קיר אשר משמש לדברים שונים לדוגמת – חסימת מעבר אוויר, חסימת רטיבות ולחות, שמירה על נוחות תרמית וכמו כן, מדובר על טרנד המוסיף למראה העיצובי של המבנה או של הבניין. למעשה, ניתן להגיד שקירות המסך הם קירות עם אלמנטים חיוביים רבים לבניין, וקירות בעלי אמירה עיצובית ברורה. תוכלו למצוא מידע נרחב יותר על קירות המסך ועל המאפיינים שלהם, תחת כתובת האינטרנט הבאה – alcon.co.il/heb.

קירות מסך עשויים משני חומרי גלם חשובים שנמצאים איתנו שנים רבות, הן בשנים עברו והן בהווה הנוכחי. למעשה, החומר הראשון הוא אלומיניום אשר מהווה את המסגרת של הקירות. האלומיניום נחשב לחומר חסכוני, יעיל, חזק ועמיד מאוד. אין צורך לבצע בו תהליכי תחזוקה כאלהה ואחרים. בנוסף, חומר האלומיניום, זאת בשונה מבטון או ברזל נחשב לחומר מאוד קל, מה שהופך את קיר המסך לנוח וגמיש מאוד להרכבה. את קירות המסך מייצרים במפעל נפרד והם מגיעים מוכנים למבנה עצמו, בין אם אנחנו מדברים על מבנה קיים בו ביצעו שיפוץ או חידוש, ובין אם על מבנה חדש לגמרי, אותו בונים מאפס.

החומר השני הוא כמובן הזכוכית. הזכוכית היא בעצם ההשלמה של הקירות והיא מאופיינת בריבועים ריבועים המייצרים סוג של חלונות שקופים יפים, אלגנטיים ודקורטיביים. בעוד האלומיניום אחראי על החלק הפרקטי והפונקציונלי של הקירות, הזכוכית היא דווקא משמשת אותנו בתור השלמה עיצובית. קירות מסך ניתן לשלב במגוון רחב של פרויקטים בתחום הבנייה לרבות גורדי שחקים, בתי מלון, קניונים ועוד…

אחת ולתמיד – מה הם היתרונות השונים של קירות המסך?

  • קירות מסך משלבים בין יעילות גדולה לבין עיצוב מודרני ומרהיב ביופיו.
  • קיר מסך משפר את הנוחות התרמית במבנה.
  • קיר מסך מסייע לחדירה טבעית של אור למבנה.
  • התקנת קירות מסך במבנים, תורמת להקטנת צריכת החשמל כתוצאה משימוש מופחת באור, במערכות מיזוג, וכיוצא בזאת.
  • קירות מסך מעניקים עיצוב יוקרתי ומודרני.
מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם: