גידול סמים – מה זה אומר מבחינה חוקית?

ניווט מהיר

עבירות סמים מסוג של גידול, הן נפוצות מאוד במדינת ישראל בשנים האחרונות. גידול סמים הפך להיות פופולארי ונפוץ מאוד בקרב אנשים רבים, ולמעשה, במרב המקרים מדובר על צמחי קנאביס. החוק במדינת ישראל, מסתכל בצורה מחמירה של עבירות גידול הסמים השונות, זאת כאשר ישנה אבחנה מוחלטת בין אנים שגידלו מספר קטן של עציצי קנאביס הנחשבים בתור שימוש עצמי של קנאביס, לבין גידול של עשרות עציצים למטרות של סחר ותפוצה של סמים. יש כל מיני סוגים של עבירות סמים ויש חשיבות רבה להכיר את החוק, במיוחד אם אתם מתכננים לגדל עציץ מריחואנה אצלכם בבית או שאתם כבר עושים את זה. בשורות הקרובות, נבין עוד על הנושא, מה הן ההשפעות החוקיות, ומה נוכל לעשות במקרה שנעצרנו בגין גידול סמים?

הענישה במדינת ישראל על גידול של סמים

כיום, הענישה על עבירה זו במדינת ישראל היא ענישה משתנה מאוד, אשר משתנה בהתאם לנסיבות השונות, זאת לדוגמת – משקל הסמים, הנסיבות השונות לביצוע העבירה, ומשקל הגידולים. בנוסף, פרמטרים נוספים כמו השקעה ותכנון בגידול הצמח, משפיעים גם כן על שיטת הענישה. כאשר אתם עומדים לדין בעקבות גידול של צמחי קנאביס, אנחנו ממליצים בחום על שכירת שירותיו של עורך דין פלילי מומלץ ומקצועי, זאת לדוגמתו של עו"ד פלילי איתמר צור. עבירות הסמים הקלות ביותר, עשויות להסתכם בשליחה למעבר של עבודות שירות שונות, אך במקרים חמורים יותר, ניתן להגיע עד למספר שנים של מאסר בפועל, במקרים שבהם נתפס גידול רציני מאוד של קנאביס, כזה שנועד למטרות של הפצה ומסחר.

נתפסתם מגדלים סמים? פנו עוד היום לשירותיו של עורך דין פלילי מקצועי ומומלץ

עורך דין פלילי, הוא אדם שמכיר את החוק, ויודע לעומק כיצד מתייחסים לעבירות של גידול סמים. במקרים כאלה, אין ספק שעורך דין פלילי מקצועי הוא האדם היחיד שיכול לדאוג לאינטרסים שלכם, ולמזער עבורכם נזקים מבחינת הענישה.

כדי לבחור עורך דין מקצועי, מישהו שמתמחה בתחום הזה של עבירות סמים מסוגים שונים, עם דגש על העבירה הספיציפית בה אתם מואשמים. תוכלו לדבר עם אנשים שאתם מכירים, לבדוק את הנושא היטב ברשת האינטרנט והכי חשוב, לא להקל ראש בתהליך בחירת עורך הדין, שכן מדובר בעבירות חמורות בהיבט החוקי. בחרו עורך דין שאתם סומכים עליו, מישהו מקצועי עם ניסיון רלוונטי בתחום הזה של עבירות סמים.

לסיכום, עבירות סמים נחשבות לעבירות חמורות ויש כל מיני דרגות לעבירות הללו. אם אתם חשודים או מואשמים בתחום הזה של עבירות סמים, אין להקל בכך ראש ויש לפנות כמה שיותר מהר לעורך דין מקצועי.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם: