הפעלת יום הולדת לילדים – מדוע ההורים כל כך דואגים לה?

ניווט מהיר

שאנחנו מפיקים יום הולדת לילד או לילדה שלנו, אנחנו רוצים שהיא תהיה מדהימה, כייפית ותיזכר לטובה, הן עבור החוגג או החוגגת והן עבור הילדים וההורים עצמם. אנחנו רוצים לייצר חוויה מיוחדת וזה לא משנה אם מדובר ביום הולדת שנה, שנתיים, שלוש, ארבע או חמש. כדי שזה יקרה, עלינו לתכנן את היום בקפידה כאשר אחד הדברים שיותר חשוב להשקיע בה יותר מכל הוא הפעלת יום הולדת לילדים. אחת הסיבות לכך שההפעלה היא למעשה הכי חשובה, היא משום שזה בסוף מה שמעסיק את הילדים שלנו, והרי בתור הורים לילדים קטנים, כולנו יודעים ומבינים כמה זה דבר שהוא לא פשוט ואף מורכב, ”להחזיק“ ילדים מרוכזים ליותר מכמה דקות ברצף.

מה הופך הפעלת יום הולדת לטובה?

כמו שכבר אמרנו, לא פשוט לשמור על הילדים שלנו מרוכזים, במיוחד בעולם בו אנחנו חיים, עולם של הסחות דעת, עולם שבו הילדים שלנו הופכים עם השנים לעוד יותר סקרנים ממה שהם היו בעבר. לכן, חשוב לבחור הפעלת יום הולדת איכותית, כייפית, מגניבה שהילדים יוכלו להתחבר אליה ולהנות ממנו לפחות למשל 30-60 דקות.

הכירו את ofekrahav.com ההפעלה שתיקח את הילדים למקומות רחוקים. יום הולדת מדעי זו הפעלה מיוחדת ויוצאת דופן שמתאימה במיוחד עבור ילדים סקרנים. מדען נולד. הפעלה שתשאיר את הילדים שמוזמנים ליום ההולדת מרותקים ומסוקרנים לשמוע ולדעת עוד ועוד.

 

איך בוחרים הפעלה ליום הולדת?

ובכן, הדבר הראשון שצריך להתייחס אליו הוא גיל הילדים. בעוד יש הפעלות שמתאימות לגילאים קטנים כמו שנה או שנתיים, הפעלות אחרות מתאימות לגילאים כמו שלוש או ארבע ויש הפעלות שיתאימו לגילאים חמש עד שבע. ככל שהילדים גדלים, הם הופכים להיות יותר פעלתניים ורוצים להפעיל גם את הראש וגם את הגוף. הילדים שלנו מסוגלים להרבה, הרבה יותר ממה שאנחנו ההורים חושבים. אז פשוט תסמכו עליהם שהם יהנו, ישתפו פעולה, ישמח, ירקדו ויצחקו. הם באים לשמח חבר והם לומדים את היכולת הזו בכל יום הולדת מחדש. בנוסף לקריטריון הגיל שהוא לא פחות חשוב, כדאי מאוד לשים לב גם לדברים שהילד או הילדה שלכם מתחברים אליהם. יש ילדה של חד קרן, יש ילד של גיבורי על, ילדה של קסמים וילד של הארי פוטר. אם תוכלו להפיק את היום הולדת בהתאם לדמויות או לתחומי העניין שאליהם הילד שלכם הכי מחובר, זה בול מה שיגרום לו להיות הכי שמח בעולם.

 

דבר נוסף שאפשר לעשות, זאת אחרי שיש לכם קונספט מגובש בראש, הוא לדבר עם אנשים שאתם מכירים, להצטרף לקבוצות ייעודיות בפייסבוק, לחפש הפעלה מגניבה ומדליקה שיכולה להתאים לכם ולבחור. אפשר גם כמובן להשוות בין 2-3 הפעות ורק אז להחליט.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם: