פתרונות סייבר ששווה להכיר

ניווט מהיר

אחד הדברים היותר חשובים ומהותיים עבור כל בעל עסק, ארגון, חברה או עמותה הוא המידע שלה. היום, חברות ועסקים עושים מאמצים רבים ואינטנסיביים במטרה לשמר את המידע שלהם ולמנוע מצבים כמו גניבת מידע, פריצות ללקיחת מידע, העברת מידע שאינו בטוח ועוד. באותו הקשר ודאי שמעתם בזמן האחרון מונחים כמו סייבר, מאבק בסייבר, פתרונות סייבר, ועוד מונחים רבים ומבלבלים אשר טומנים בתוכם את המילה "סייבר". ולא סתם שהביטויים האלה שגורים באוזניכם כל כך הרבה, שכן בשנת 2022, תחום הסייבר הוא אחד התחומים המובילים ביותר, שנמצאים בצמיחה בלתי נגמרת, ומשפיעים למעשה על כל תחום בחיים שלנו ממש. עבור בעלי עסקים, חברות קטנות, ומנהלי עסקים רבים, תחום הסייבר ופתרונות הסייבר עשוי להיות חשוב הרבה יותר משהם חשבו. הכתבה הבאה נסביר בדיוק למה.

כל עסק או חברה בשנת 2022 צריכים לקחת בחשבון את נושא הסייבר

סייבר, או בעצם – אבטחת מידע אלקטרוני, הם נושאים שחשובים ביותר כיום לבעלי העסקים השונים בעולם, זאת כאשר הם יכולים להשפיע רבות ולשנות את הפנים של כל עסק מבחינות רבות. הנתון הבא עשוי להפתיע אתכם, שכן על פי מחקרים שפורסמו בשנה האחרונה, 1 מכל 4 עסקים כיום עשוי לתקוף במהלך השנה הקרובה תקיפה במידה כזו או אחרת בסייבר. נתון חשוב נוסף בתחום, מצביע על כך ש80 אחוזים לערך מבעלי עסקים שנתקפים בסייבר, חווים השפעות רצינות של תקיפה זו על הניהול התקין של העסק. פתרונות סייבר חשובים מאוד לעסקים רבים, ואף ניתן לשכור יועצי סייבר לעסקים, זאת לדוגמת גיורא איילנד, אחד מיועצי הסייבר המוכרים במדינת ישראל כיום.

פתרונות סייבר שכדאי לכם להכיר

בשל העובדה שעסקים רבים חווים מתקפות סייבר בעת האחרונה, כיום ישנם פתרונות בסייבר שמתאימים ושעשויים לעזור לכם ולעסק שלכם. להלן פתרונות סייבר ששווה להכיר:

  • חלוקה פנימית של הרשת העסקית שלכם
  • גיבוי של כלל המידע העסקי החשוב על עננים
  • דרישה קבועה מעובדים בחברה להחליף סיסמאות כל פרק זמן
  • מתן הנחיות מוקפדות לעובדי החברה בתחום ההגנה בסייבר

איך בוחרים פתרון סייבר מתאים?

בראש ובראשונה עליכם להכיר את החברה שלכם בצורה הכי עמוקה שיש. עליכם להבין על איזה תוכן ועל איזה סוג של מידע אתם צריכים להגן. בהקשר הזה, מומלץ מאוד לאמץ גישה בה אתם מקבלים ייעוץ ממומחה בתחום שיתאים עבורכם את פתרונות הסייבר הטובים ביותר עבור העסק שלכם, תוך אבחון הצרכים והמטרות שלכם לאורך זמן. אם יש צורך, ניתן לבחור במומחה סייבר שבעצם ילווה אתכם למשך תקופה או להעסיק מומחה כזה באופן קבוע בחברה שלכם, וכך הסיכוי לבעיות בנושא הזה של גניבת מידע קטן בצורה משמעותית, מה שיגן על המידע שלכם וישמור על החברה שלכם מוגנת ושמורה.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם: