גלידה טבעונית – הגלדה שמשגעת את העולם!

ניווט מהיר

אם יש משהו אחד שאפשר להגיד בוודאות – זה שאין שום צל של ספק על כך שישראלים פשוט מתים על גלידה! אז נכון, הקשר בין מרב האוכלוסייה בארץ לבין איטליה הוא קשר מקרי בהחלט, ועדיין, ניתן להגיד בפה מלא כי הגלידה הפכה להיות אחד מהמאכלים הלאומיים במדינת ישראל. בסופו של דבר, במדינה רווית שמש, מדינה שמאופיינת בחודשי קיץ ארוכים וקשים, מן הראוי שגלידה קרה ומרעננת, תהפוך להיות מקום המפלט והנחמה של אנשים ישראליים. כיום, טבעונים כבר לא חייבים להסתפק בארטיק קרח פשוט ובסיסי, שכן בעזרת גלידה טבעונית חדשה שפותחה בשנים האחרונות, גם לטבעוניים, או לרגישים לחלב, יש פתרון יצירתי ומרענן לקיץ.

כיצד גלידה טבעונית פותחה בשנים האחרונות?

בסופו של דבר, זה היה רק עניין של זמן עד שמישהו היה מפתח ארטיק טבעי, טבעוני, כזה שנגיש לאנשים שמחזיקים בדיאטה טבעונית, או אנשים שרגישים לחלב בצורה כזו או אחרת. הגלידה הטבעונית, היא גלידה טבעית לגמרי, אשר מיוצרת על ידי פירות אמיתיים לגמרי. כך שלא רק מדובר על גלידה טבעונית לגמרי, אלא מדובר גם על גלידה פירותית, כזו שמכילה ויטמנים וסוכרים טבעיים של ממש. אז אם אתם טבעונים, אתם כבר לא צריכים להתבאס כשכל החברים רוכשים גלידה קרה ומרעננת, מעתה והלאה – גם לכם יש פתרון נהדר לעניין!

גלידה טבעונית בחנויות המובחרות

לאט לאט אנחנו רואים איך הגלידות הטבעוניות נכנסות לעוד ועוד סופרים, פיצוציות, ומרכולים ברחבי הארץ. להערכתנו, מדובר רק על עניין של זמן, עד שיהיה ניתן למצוא בכל מקום בארץ גלידה קרה, מרעננת, וכמובן שלא שכחנו – גלידה טבעונית במאת האחוזים!

איך תבחרו חנות לרכישה?

  1. איכות המרכיבים – גלידה טבעונית ובכלל גלידה באופן כללי, נמדדת לפי האיכות שלה. והרי מה מעיד יותר על האיכות מאשר המרכיבים האיכותיים. ככל שהמרכיבים איכותיים יותר, הגלידה נשמרת זמן רב יותר והיא גם טעימה יותר, והמרקם שלה כייפי יותר. לכן, בחרו חנות שמשקיעה בתהליך ההכנה ובוחרת פירות טריים ואיכותיים, חלב סויה או חלב קוקוס איכותי וכיוצא בזה.
  2. הטעמים צריכים להיות לטעמכם – היום יש מגוון של חנויות אשר מוכרות גלידה טבעונית וכדי שתהנו מהגלידה, הרבה בכל זאת אתם צפויים לשלם סכום לא מבוטל, כדאי שתבחרו מקום שמכין את הטעמים שאתם אוהבים. שוקולד, וניל וופיסטוק אלו הם טעמים שכולם מתחברים אליהם ואוהבים, אבל מה עם קצת טעמים מיוחדים כמו פסיפלורה ואננס, קוקוס וטעמים שאין לכל אחד.
  3. שירות משלוחים – בדקו את רמת הזמינות של החנות ושהגלידה אכן מגיעה שאתם רוצים לאכול אותה, אחרת מה זה שווה. כדאי גם שהחברה שמספקת את הגלידה תקפיד על קירור.
מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם: