אוזניות אלחוטיות לשחייה – הגיע הזמן שתכירו

ניווט מהיר

שחייה היא ספורט מומלץ מאוד לביצוע עבור כל הגילאים שכן, מדובר על פעולה שמביאה איתה יתרונות בריאותיים רבים לשולחן, נפשיים ופיזיים כאחד. אין זה משנה אם מדובר על שחייה מזדמנת מעת לעת או לחילופין, על אימון מקצועני של ממש – הרי שבשני המקרים ניתן לערוך שימוש של אוזניות אלחוטיות על מנת להעצים את חווית האימון שכן, הוכח בעבר כי מוזיקה יכולה לשפר ביצועים בכל סוגי הספורט למיניהם. בעוד כי מרבית האנשים אינם יודעים זאת, כדאי לציין כי בדיוק לשם כך קיימות אוזניות אלחוטיות לשחייה, בהן תוכלו להשתמש על מנת להעשיר את החוויה בעת עריכת אימוני השחייה שלכם. אז מה זה, איך זה עובד וכיצד תוכלו לבצע את הבחירה הנכונה? על כך ועוד החלטנו להסביר לכם במהלך כתבה זו.

 

הם כדאי לבחור אוזניות אלחוטיות לשחייה?

אוזניות לשחייה הן בהחלט המצאה פורצת דרך עבור כל אלו שעורכים שגרת אימוני שחייה כחלק מאורח החיים הבריא שלהם ורוצים לשדרג את חווית האימון. אולם, כדאי לציין כי במקרים בהם תתרגלו שחייה ארוכת טווח, ייתכן כי אוזניות אלחוטיות לשחייה אינם יהיו בחירה עדיפה, זאת מאחר ואלו נשענות על טכנולוגיית בלוטוס אשר המרחק שלה בדרך כלל מחזיק עד עשרה מטרים. למעשה, כאשר אתם מתרחקים מעל עשרה מטרים מהמכשיר הסלולרי שלכם, הדבר עלול להוביל לכך שהשמע יהיה תקוע ומסורבל ואף גם לא יעבוד במרחקים מסוימים ועל כן, אוזניות אלחוטיות לא תמיד יהיו בחירה מומלצת עבור שחייה. עם זאת, קיימים מספר סוגים שונים כמו למשל אוזניות חוט לשחייה אותן תוכלו לחבר אל נגן עמיד למים או לחילופין, אוזניות שקיים בהן נגן מובנה.

 

בחירת אוזניות שחייה – הדגשים החשובים

  • איכות צליל – בדומה לבחירה של אוזניות לכל שימוש, הרי שאיכות צליל הוא אחד ההיבטים החשובים ביותר באשר לביצוע הבחירה הנכונה. על כן, כאשר אתם מחפשים אחר אוזניות שישמשו אתכם בעת אימוני השחייה שלכם, עליכם לבחור באוזניות שהסאונד שלהן הוא איכותי וכן גם מהנה עבורכם.
  • גודל אחסון – במקרים בהם אתם בוחרים אוזניות שעליהן מובנה נגן עמיד למים, הרי שתצטרכו להתחשב בגודל האחסון שלהן. במקרים בהם מדובר על אימוני שחייה ארוכים למדי, תרצו לוודא כי יהיה מספיק שטח אחסון באוזניות שלכם על מנת שיוכלו להכיל את כל הפלייליסט שיעזור לכם לצלוח את האימון וליהנות ממנו ולשם כך, תצטרכו לבחור אוזניות בעלות שטח אחסון גדול יחסית. בניגוד לכך, במקרים בהם מדובר על אימונים קצרים יותר, תוכלו להסתפק באוזניות ששטח האחסון שלהן הוא קטן עד ממוצע.
  • משך חיי סוללה – בדומה לבחירה על פי גודל האחסון, גם כאן יש להתחשב בשגרת האימונים שלכם ובאורך הממוצע של אימון. כאשר אתם מקיימים אימון שחייה ומעוניינים לשדרג את החוויה שלו על ידי עריכת שימוש באוזניות, הרי שתרצו שהסוללה של אותן אוזניות תספיק לכם לאורך כל האימון – לשם כך עליכם לבחור באוזניות שמשך חיי הסוללה שלהן יוכל להספיק לכם לאורך כל האימון שלכם.
מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם: