פריצה לבית

ניווט מהיר

כאשר מדברים על פריצה לבית של אדם זה או אחר צריך להיות מדויקים האם מדובר בפריצה לא חוקית או האם מתכוונים לפריצה שמבוצעת על ידי מנעולן שפורץ דלת שהלקוח בעצמו לא הצליח לפתוח משום מה. כל פתיחת דלת או מנעול שלא עם המפתח בצורה רגילה ושגרתית נחשבת לפריצה וכמובן שאם יש צורך לעשות את זה על ידי איש מקצוע – כנראה שזה בגלל שהמנעול או מנגנון הנעילה לא תקינים ולא פועלים כמו שצריך. כל אדם יכול למצוא את עצמו מחוץ לבית שלו בשעה מאוחרת בלילה בלי האפשרות להיכנס הביתה ולכן יזמין מנעולן שיעזור לו.

 

פריצה לבית – פעולה מיוחדת המבוצעות על ידי מנעולן

כאמור, מנעולן הוא איש המקצוע שצריך לפנות אליו כאשר יש תקלה בדלת, במנעול, במפתחות או אפילו במערכת האזעקה של הרכב. הוא זה שיגיע, הוא פורץ דלתות תקועות, מנטרל אזעקות, יכול להחליף את מנגנון הנעילה והצילינדר או לתקן כל תקלה אחרת שהוא מאתר בדלת. הלקוח יכול להיות שקט ורגוע שהמנעולן ייתן לו את המפתחות שהוא שכפל ולא יצטרך לדאוג שמא נשאר מפתח נוסף אצל המנעולן, מה שיגביר את החשש של הלקוח. לא בכדי על מנת לעבוד כמנעולנים צריך לקבל גם אישור של משטרת ישראל, מה שיבטיח שהם לא עושים שימוש לרעה במידע אישי של הלקוח שהם נחשפים אליו תוך כדי העבודה.

 

החשיבות של פנייה אל מנעולן מקצועי ומומלץ

לא כל אחד יכול להציע שירותים בתחום המנעולנות וחשוב מאד לוודא שפונים אל מנעולן שיש לו את הרישיון מטעם משטרת ישראל. זה גם מה שיבטיח עבודה מקצועית ברמה גבוהה שלו, שלא יהיה צורך לבצע אחריה עבודה נוספת. מי שצריך שירותים של מנעולן רוצה לדעת שהוא פונה אל אדם אמין שיוכל לעזור לו כמה שיותר מהר, בעיקר אם מדובר בשעה לא נוחה כמו הלילה או שבת. מנעולנים רבים מציעים שירותים גם בשעות אלה כי הם יודעים שתקלות בדלת או במנעול יכולות לקרות בכל שעה ולכן הם יהיו זמינים עשרים וארבע שעות ביממה.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם: