אריזה נכונה של חפצים שבירים

ניווט מהיר

מעבר דירה הוא לא עניין פשוט והוא בעצם תהליך שכולל לא מעט שלבים והמון פעולות לביצוע. בעוד שלב האריזה נלקח כמקשה אחת, כלומר של סך פעולות – הרי שיש נושאים שדורשים תשומת לב אישית וייחודית ואחד מהם הוא הנושא של אריזה נכונה של חפצים שבירים. כל אחד שעובר דירה רוצה לדעת בצורה וודאות שכל החפצים שלו מגיעים בשלום ובמצב טוב אל כתובת היעד ולשם כך צריך לשים לב לחפצים ספציפיים שעדיף לארוז אותם אחרת על מנת שלא ייגרם להם שום נזק. כיום יש אפשרות להשיג לא מעט עזרים ששומרים על החפצים בעת השינוי ממקום למקום.

 

אריזה נכונה של חפצים שבירים

ברוב המקרים כאשר מדברים על חפצים שבירים מתכוונים לכאלה שעשויים מזכוכית, חרסינה או קרמיקה – כלי אוכל או הגשה במטבח, חפצי נוי או כל מה שיש בבית ורוצים לשמור עליו טוב יותר. כמובן שיש את האפשרות לרכז חפצים כאלה בנפרד ולהסיע אותם ברכב הפרטי אל כתובת היעד אך לא תמיד זה אפשרי. מומלץ להצטייד בניילון פצפצים, בדפי עיתון ובנייר דבק וכדאי גם לקנות מראש ניילונים שיש בהם בועות אוויר שיספקו אפשרות של תזוזה בתוך הארגז ללא נזק. באתר האינטרנט getpacking.co.il אפשר להתרשם ממגוון אביזרים שיכולים להתאים לכל צורך ולכל מעבר דירה או משרד ולבחור את העזרים הדרושים.

 

החשיבות של שימת לב לפרטים הקטנים

למרות הקושי והטרחה אשר מאפיינים את שלב האריזות חשוב מאד לשים לב לחפצים שבירים או מיוחדים אחרים שצריך לארוז בצורה שונה ונפרדת על מנת לשמור עליהם היטב ולוודא שיגיעו במצב שלם לכתובת היעד. מומלץ להצביע על ארגז שיש בו חפצים שבירים ולהפנות את תשומת ליבם של המובילים אליו על מנת שהם יידעו להיזהר ולהתנהל עם הארגז הספציפי הזה בזהירות יתרה בשונה משאר הארגזים שהם מובילים. ברגע שמצטיידים מראש בכל חומרי האריזה שיכולים להגן על חפצים שבירים אפשר להיות בטוחים שהם יהיו שמורים היטב וחשוב לא פחות לסמן גם את הארגז שלהם.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם: